Zajęcia kreatywne dla seniorów już od stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz


Zajęcia kreatywne dla seniorów już od stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
2024-01-24
Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozpoczyna kolejną edycję bezpłatnych warsztatów kreatywnych dla seniorów! Są to zajęcia zaplanowane z myślą o osobach, którym radość sprawia twórcze działanie. Pierwsze zajęcia z tegorocznego cyklu odbędą się już w sobotę 27 stycznia.

Udział w warsztatach kreatywnych to dla seniorów okazja spotkania osób o podobnych zainteresowań i wykonania niepowtarzalnych przedmiotów i dekoracji. 

Przeczytaj również:

Trwa karnawał, dlatego termin pierwszych zajęć kreatywnych będzie związany z maską – elementem kojarzonym przez wiele kultur z czasem beztroskiej zabawy. Uczestnicy spotkania „Senior aktywny i kreatywny” będą mogli wykonać trójwymiarowy obraz na ścianę. Bazą do pracy będzie maska z masy papierowej (papier-mâché), którą uczestnicy będą ozdabiać za pomocą farb, brokatów, piórek i innych materiałów dekoracyjnych. Każdy będzie mógł to zrobić według własnego pomysłu i poczucia estetyki. Dzięki temu powstaną wyjątkowe przedmioty, które dobrze sprawdzą się jako upominek dla bliskiej osoby lub element wystroju wnętrz. 

Kolejne zajęcia z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędą się:

·       17 lutego – Zimowe pejzaże

·       16 marca – Wielkanocne dekoracje z drewienek

Spotkania z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędą się 27 stycznia Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp wolny. Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl