Rodzinny piknik rowerowy w Atrium Targówek! Rozpocznij sezon w dobrym stylu!


Rodzinny piknik rowerowy w Atrium Targówek! Rozpocznij sezon w dobrym stylu!
2024-05-14
Już w ten weekend w warszawskim centrum handlowym Atrium Targówek rozpocznie się prawdziwe święto dla miłośników dwóch kółek! 17 i 18 maja na terenie galerii odbędzie się piknik rowerowy! Organizatorzy przewidują sporą dawkę dobrej zabawy i wiele wspaniałych atrakcji niezależnie od wieku!

Wraz z nadejściem wiosny sezon rowerowy w stolicy rozpoczął się na dobre! Fani kolarstwa dobrze wiedzą, że dobry serwis to podstawa. Świetnie zdają sobie z tego sprawę również organizatorzy pikniku, którzy wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów. Już 17 i 18 maja odwiedzający Atrium Targówek będą mogli bezpłatnie skorzystać z usługi przeglądu rowerowego po okazaniu specjalnego kuponu z programu Masz Okazje! W ramach serwisu chętni otrzymają pomoc w regulacji przerzutek i hamulców, czyszczeniu i smarowaniu napędu, kasowaniu luzów, sprawdzeniu połączeń śrubowych, centrowaniu kół czy regulacji ciśnienia w oponach! To nie koniec niespodzianek! Odwiedzający centrum handlowe mogą również liczyć na specjalne konkursy z nagrodami.

Przeczytaj również:

Moc atrakcji czeka również na najmłodszych, którzy będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowane miasteczko rowerowe, pomalować buźki w wesołe wzory czy też wyszaleć się na popularnych dmuchańcach!

Tylko w sobotę, 18 maja, gościem specjalnym podczas pikniku będzie Piotr Bielak - akrobata rowerowy, YouTuber, twórca i wykonawca rowerowego widowiska humorystycznego, który przeprowadzi wyjątkowy pokaz freestyle.

Startujemy już w ten piątek! Zabawa potrwa od 13:00 do 19:00, z kolei w sobotę zapraszamy między 12:00 a 18:00! Więcej informacji na stronie centrum.Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl