Owocowe szaleństwo w Światowy Dzień Owoców razem z marką WAWEL


Owocowe szaleństwo w Światowy Dzień Owoców razem  z marką WAWEL
2018-06-29
Owocowe szaleństwo w Światowy Dzień Owoców razem z marką WAWEL

Kto z nas nie uwielbia owoców? Ich pyszny, orzeźwiający smak, a także duża zawartość witamin sprawiają, że chyba nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. 1 lipca przypada Światowy Dzień Owoców – to najlepszy powód, by sięgnąć po owocowe smaki. Soczyście owocowe galaretki Fresh & Fruity, Żelki jak Smok Owocowe, a może Mieszanka Krakowska Nowe Smaki? Co wybierzesz dla siebie i swoich bliskich? Przekonaj się, jakie pyszności marka Wawel proponuje na świętowanie tego szczególnie owocowego dnia.

Przeczytaj również:

Dobre słodycze to dobre składniki!

Lato to czas, kiedy możemy cieszyć się pysznym smakiem ulubionych sezonowych owoców. Dla tych, którzy przez cały rok poszukują intensywnych owocowych smaków, ważne jest, żeby słodycze czy owocowe przekąski miały jak najwięcej soków owocowych i nie zawierały barwników czy sztucznych aromatów. Ten warunek spełniają słodycze marki Wawel, powstające z Dobrych Składników. Sprawią, że poczujemy się wyśmienicie, a to zaprocentuje chęcią do działania i pomagania innym, bo kiedy „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze!”. Świętowanie Światowego Dnia Owoców razem z marką Wawel z pewnością wprawi Cię w przepyszny, radosny nastrój!

Soczysta dawka pysznych owoców? Jesteśmy na tak!

W Światowy Dzień Owoców możesz sięgnąć po słodkości, które zapewnią duuużo owocowego smaku. W szerokiej ofercie marki Wawel z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Zależy Ci na soczystym orzeźwieniu? Eksplozję szczęścia i owocowych smaków znajdziesz w galaretkach Fresh & Fruity. Masz ochotę na dobrą zabawę i odrobinę fantazji? Zabawny kształt Żelków jak SMOK na pewno rozweseli każdego, a ich innowacyjne, stabilne opakowanie da możliwość wygodnego dzielenia się żelkami z innymi. A może chcesz dać się uwieść soczystej gruszce, słodkiej truskawce, aromatycznej wiśni i pachnącym słońcem owocom leśnym, oblanym znakomitą deserową czekoladą? Sięgnij po Mieszankę Krakowską Nowe Smaki! Zaskakujące smaki uwielbianej Mieszanki Krakowskiej, tym razem prosto z polskich sadów i lasów, czekają na odkrycie już dziś! Wszystkie słodkości marki Wawel to gwarancja niepowtarzalnego smaku i dobrych składników bez barwników i sztucznych aromatów.

 Nadesłał:

IP1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl