Kreatywne lato w Centrum Praskim Koneser. Warsztaty, targi i pokazy rękodzieła


Kreatywne lato w Centrum Praskim Koneser. Warsztaty, targi i pokazy rękodzieła
2021-06-25
Rozpoczynające się lato w Centrum Praskim Koneser będzie stało pod znakiem kreatywnych warsztatów, targów rękodzieła czy regionalnych słodkości. Podczas wakacji mieszkańcy Warszawy aż trzykrotnie będą mogli odwiedzić kultowy już Festiwal Przerób-My.

Lato z Przerób-My w Centrum Praskim Koneser to trzy festiwalowe weekendy, podczas których będzie można zobaczyć jak powstaje rękodzieło, a także wziąć udział w pokazach i zajęciach (m.in. z upcyklingu). Wydarzeniu będzie towarzyszyć również targ ze stoiskami pełnymi projektów wprost od polskich twórców. Goście będą mogli kupić na nim niepowtarzalne przedmioty i łakocie, takie jak np. biżuteria, torby i akcesoria, dodatki do wnętrz, meble, ceramika, naturalne kosmetyki oraz regionalne słodycze.

Przeczytaj również:

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już w dniach 26-27 czerwca. Oprócz tego, kreatywnych twórców będzie można spotkać również 24 i 25 lipca oraz 14 i 15 sierpnia. Letnie Festiwale Przerób-My będą dostępne w soboty  w godz. 11.00-20.00 i w niedziele w godz. 11.00-18.00 (wstęp i udział w warsztatach jest bezpłatny).

W ramach Lata z Przerób-My w Centrum Praskim Koneser wiele atrakcji czeka również na najmłodszych fanów rękodzieła i aktywnego spędzania czasu. Już w pierwszy poniedziałek wakacji (28 czerwca) rusza plenerowa „Letnia Strefa Kreatywna” na placu Konesera. A w niej chętni będą mogli stworzyć bajkowe wzory na twarzach, zaprojektować wzory przypinek czy przygotować swój własny projekt artystyczny w przeróżnych technikach.

Atrakcje dla dzieci w „Letniej Strefie Kreatywnej” będą odpłatne, z zachowaniem poziomu cen niskich do umiarkowanych.

„Letnia Strefa Kreatywna” w Centrum Praskim Koneser będzie działać przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku, w godz. 15.00-19.00. Dodatkowo, w każdą środę zostanie zorganizowany w niej „Punkt Adopcyjny Schroniska w Korabiewicach VIVA!”. Będzie można poznać w nim historie zwierzaków, które czekają na kochający dom, a także porozmawiać o możliwości adopcji pupila.

Więcej informacji można znaleźć na: koneser.euNadesłał:

p.artymowski@cecpolska.pl

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Kasia, 2021-07-13 14:39:48

    Super! Często odwiedzaliśmy Konesera w zeszłym roku, teraz też koniecznie musimy wpaść!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl