Gotuj się na nagrody! Wciąż masz szansę na wygraną w konkursie Vegety


Gotuj się na nagrody! Wciąż masz szansę na wygraną w konkursie Vegety
2020-12-07
Już pierwsi szczęśliwcy zdobyli atrakcyjne nagrody pieniężne w konkursie „Gotuj się na nagrody”, realizowanym przez markę Vegeta.

Szansę na wygraną i dołączenie do grona laureatów ma wciąż każdy miłośnik znanej przyprawy. Zabawa trwa aż do końca lutego przyszłego roku.

Przeczytaj również:

Konkurs Vegety „Gotuj się na nagrody" wystartował 12 listopada 2020 r. To jednak nie koniec tej fantastycznej zabawy - wszyscy konsumenci i użytkownicy przypraw marki Vegeta wciąż mogą dołączyć do gry i powalczyć o wygraną.

Wygrywaj z Vegetą

Zasady konkursu są proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy w terminie do 28 lutego 2021 roku kupić dowolny produkt marki Vegeta, następnie zarejestrować paragon na stronie www.vegetagotuj.pl i dokończyć zdanie: „Vegeta w mojej kuchni to...". Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie produkty marki Vegeta.

Atrakcyjne nagrody!

Na wszystkich kolejnych zwycięzców wciąż czekają nagrody pieniężne - główna nagroda w wysokości aż 50 000 zł, a także 10 nagród po 10 000 zł. To jednak nie wszystko. Każdego dnia trwania promocji jeden szczęśliwiec zdobędzie 100 zł.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.vegetagotuj.pl.Nadesłał:

RedNacz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl