6 pomysłów od Maxi Zoo na wyjątkowe Walentynki z pupilem


6 pomysłów od Maxi Zoo na wyjątkowe Walentynki z pupilem
2024-02-13
Walentynki to doskonała okazja do okazywania miłości, również pupilom. Skorzystaj z poradnika Maxi Zoo i zadbaj, żeby ten dzień był dla Was wyjątkowy.

1.        Spacer we dwoje

Przeczytaj również:

Zarezerwuj więcej czasu i wybierz się ze swoim psem w miejsce, którego zazwyczaj nie odwiedzacie. Twój pies na pewno doceni okazję do eksploracji nowego terenu. Zarezerwuj sobie więcej czasu i daj czworonogowi przestrzeń na szaleństwo na świeżym powietrzu. Zabierz jego ulubione smaczki i zabawki. Gwarantujemy, że wtedy spacer będzie naprawdę wyjątkowy.

2.       Wyjątkowa kolacja

Przygotuj walentynkowe przysmaki dla swojego czworonożnego przyjaciela. Możesz upiec domowe ciasteczka w kształcie serca lub przyrządzić zdrową kolację. Pamiętaj, musisz wybrać składniki bezpieczne dla pupila i dostosowane do jego diety. Przepis na pyszne i zdrowe wypieki znajdziesz w poradniku na oficjalnej stronie internetowej Maxi Zoo.

Chcesz, żeby kolacja walentynkowa była jeszcze lepsza? Podaj ją na macie do lizania. Dodatkowo zapewnisz czworonogowi umysłową stymulację i świetną zabawę. Maty opracowane z myślą o potrzebach zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej Maxi Zoo.

3.       Walentynkowy prezent

Najważniejsze jest okazywanie miłości, ale drobny upominek na pewno będzie świetnym dodatkiem do wspólnie spędzonego dnia. Psy, koty oraz ptaki uwielbiają nowe doświadczenia, dlatego zamiast kwiatów i czekoladek podaruj im zabawkę. Postaw na produkt, który będzie spełniał potrzeby Twojego zwierzęcia. Gwarantujemy, że sprawisz mu tym niezwykłą radość. Bogatą ofertę zabawek dla zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo oraz na stronie internetowej.

4.       Domowe SPA

Zadbaj o to, aby Twój pupil poczuł się wyjątkowo. Włącz muzykę przeznaczoną dla zwierząt i przygotuj mu relaksacyjną kąpiel lub sesję głaskania i masażu. Domowe SPA poza świetną okazją do wykonania zabiegów pielęgnacyjnych to też skuteczny sposób na zacieśnianie więzi z pupilem.

5.        Podziel się miłością z potrzebującymi zwierzętami

Walentynki to także czas na okazywanie miłości tym, którzy jej potrzebują. Odwiedź lokalne schronisko i podaruj potrzebne produkty. Dobrym pomysłem będzie zabranie jednego z podopiecznych na spacer lub umilenie mu czasu sesją głaskania. Nawet nie wiesz, jak będzie Ci wdzięczny. Dary dla potrzebujących pupili możesz również zostawiać w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo. Wystarczy, że wrzucisz je do specjalnego pojemnika w wyznaczonej strefie. Następnie sieć przekaże produkty schroniskom i stowarzyszeniom, z którymi współpracuje.

6.       Poszukiwanie skarbów

W łatwy sposób możesz przeobrazić swój dom w wielki skarbiec. Wystarczy, że dobrze się do tego przygotujesz. Sięgnij po ulubione przysmaki pupila i schowaj je w różnych częściach domu. Zaangażuj go do zabawy w poszukiwanie. Pamiętaj, żeby postawić na kreatywność i nie ułatwiać mu zadania. Poszukiwanie pyszności w różnych zakamarkach domu będzie dla niego świetną rozrywką. Przy okazji możecie poćwiczyć komendy. Ulubione smaczki zawsze znajdziesz w Maxi Zoo.

W dodatku z okazji zbliżających się Walentynek, Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę - 14% rabatu na przysmaki dla psów, kotów i małych zwierząt! Promocja obowiązuje w dniach 12-14 luty w sklepach stacjonarnych po aktywacji kuponu w aplikacji i okazaniu jej przy kasie oraz w sklepie online z kodem: WALENTYNKI14. Oferty z kuponów nie łączą się z rabatem Friends 5% oraz innymi rabatami i promocjami. Więcej szczegółów o akcji promocyjnej znajdziesz na stronie internetowej Maxi Zoo.

Niezależnie od tego, jak spędzisz Walentynki, pamiętaj, że najważniejsza jest miłość, jaką ofiarujesz swojemu pupilowi każdego dnia.Nadesłał:

Maxi Zoo Polska
http://www.maxizoo.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl