Walentynki w stylu disco, czyli Silesia City Center zaprasza na lodowisko


Walentynki w stylu disco, czyli Silesia City Center zaprasza na lodowisko
2018-02-08
Nawet największe mrozy nie ochłodzą gorącej, walentynkowej atmosfery, o czym wiedzą nie tylko zakochani.

14 lutego Silesia City Center zaprasza na wyjątkowe celebrowanie tego święta – na lodowisku przy Placu Słonecznym w godzinach 17:00-21:00 odbędzie się bezpłatna dyskoteka, a najgorętsze rytmy będą rozbrzmiewać zza konsoli profesjonalnego DJ-a. Przyjść może każdy – w końcu do zakochania jeden krok… może właśnie ten taneczny?

Przeczytaj również:

Walentynki to szczególny czas na okazanie ukochanej osobie uczuć. Podczas gdy zakochani szukają pomysłu na obdarowanie drugiej połówki, Silesia City Center zaprasza do wspólnego spędzenia czasu. W tym wyjątkowym dniu na lodowisku przy największym centrum handlowym na Śląsku zostanie zorganizowana zabawa taneczna. Jak na prawdziwą dyskotekę przystało, nie zabraknie profesjonalnego oświetlenia, przebojowego prowadzącego i animatorek. O muzyczną oprawę zadba DJ, a o energię gości – duża dawka słodkości. Liczymy na to, że muzyka rozgrzeje atmosferę, a nasi klienci – lodowy parkiet – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. Będzie to nie tylko forma aktywności dla par, ale też możliwość integracji osób, które walentynki spędzają samotnie – dodaje.

Lodowisko przy Silesia City Center jest czynne do 28 lutego. Od początku działalności, tj. od grudnia w każdy weekend organizowane są bezpłatne zajęcia dla dzieci w ramach szkółki łyżwiarskiej. Dodatkową atrakcją są zajęcia z elementami malowania na lodzie w trakcie ferii zimowych, odbywające się w poniedziałki, środy i piątki. Zapisy na nie przyjmowane są w wiadomościach prywatnych na facebookowym profilu SCC.

Dyskoteka walentynkowa przy muzyce profesjonalnego DJ-a odbędzie się na lodowisku przy Silesia City Center 14 lutego w godzinach 17:00-21:00. Wstęp jest bezpłatny. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew. Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl