MIESIĄC ZAKOCHANYCH W ROMANCE TV!


MIESIĄC ZAKOCHANYCH W ROMANCE TV!
2018-01-31
W lutym Romance TV przygotował dla swoich widzów wyjątkowe premiery filmowe i kolejne sezony ulubionych seriali!

W lutym Romance TV przygotował dla swoich widzów wyjątkowe premiery filmowe i kolejne sezony ulubionych seriali! W soboty stacja zaprasza na nowy cykl „Rodzice sami w domu” z trzema premierami, zawsze o godz. 20:00. Od początku lutego Romance TV będzie emitować również 4 sezon serialu „Diagnoza Betty” z zupełnie nową, główną bohaterką! Natomiast 14 lutego na zakochanych czeka świat baśniowych historii we współczesnym wydaniu.

Przeczytaj również:

Rodzice sami w domu

Kiedy dzieci wylecą już z gniazda, dla rodziców nie zawsze oznacza to upragnioną wolność i brak problemów. Wręcz przeciwnie, często w ich poukładane dotąd życie zaczyna wkradać się bałagan... Romance TV, w trzech komediach z serii „Rodzice sami w domu” emitowanych w soboty, od godz. 20:00, opowie nam, co się dzieje, kiedy mama i tata mają nagle dla siebie nieograniczoną ilość czasu! Zapraszamy na „Rodzice sami w domu: Państwo Schröder” 10 lutego, „Rodzice sami w domu: Państwo Winter” 17 lutego oraz „Rodzice sami w domu: Pani Busche” 24 lutego.

Walentynki z Romance TV

W Dzień św. Walentego, czyli w szczególny dzień na kanale Romance TV, wszystko będzie się kręcić wokół królewskich uczuć. Szlacheckie pochodzenie nie chroni przed miłosnymi przygodami, a wręcz przeciwnie! W obu premierach, jakie przygotowaliśmy, czyli „Kopciuszek” i „Felipe i Letizia”
o drżenie serca przyprawi nas miłość między księciem i mieszczanką. Coś dla siebie znajdą tu zarówno wielbiciele filmów kostiumowych, jak i nowoczesnych wersji tradycyjnych baśni.
W Walentynki zapraszamy przed ekrany już od godz. 21:00!

Kiedy droga do serca wiedzie przez żołądek

8 lutego Romance TV porwie swoich widzów do urzekającego świata pełnego smakołyków i uczuć! Bo przecież pyszne jedzenie to warunek każdej udanej randki! Głównym punktem dnia będzie telewizyjna premiera „Inga Lindström: Składniki miłości”. Blogerka kulinarna, Jule, spróbuje się dowiedzieć, gdzie czeka na nią prawdziwa miłość. W Nowym Jorku czy może w Szwecji? Emisja 8 lutego o godz. 21:00!

Premiera 4 sezonu „Diagnozy Betty”

Nowa Betty, nowe historie! Od 1 lutego, na Romance TV, zawsze od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 emitowane będą nowe odcinki opowiadające o życiu pielęgniarek i lekarzy Kliniki Karola. Betty Dewald odeszła wprawdzie ze szpitala, ale wokół jej następczyni jest niewiele mniej zamieszania. Jaka będzie nowa Betty?Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl